top of page
Pipeta vložen do zkumavky

KOLÉBKA ŽIVOTA

Jedná se o noční kolagen s potvrzenou podporou spánku. Díky kvalitnímu spánku může tělo vstřebat tolik potřebné látky mnohonásobně více. Během dne je to obtížné, zejména kvůli nadměrnému množství stresu. Tělo a metabolismus potřebují čas a prostor, aby daly vše v těle do pořádku, regenerační schopnost přímo souvisí s kvalitním spánkem.

 

Doba užívání se liší podle věku a zdravotního stavu. V jedné krabičce je 28 denních dávek na jeden měsíc. Vždy doporučujeme užívat nepřetržitě první dva až tři měsíce, poté střídavě udělat měsíční přestávku a poté opět užívat 28 dávek.

 

Doporučená doba pro zaručení očekávaného výsledku je nejméně 360 dní, tuto dobu stanoví váš lékař.

 

Dětem do 15 let se doporučuje užívat pouze na doporučení lékaře.

 

Musíme si uvědomit, že pro naše tělo potřebujeme více typů a druhů kolagenu a řadu specifických účinných látek, necháváme na vašem těle, co a kolik toho přijme. Jde o recepturu a užívání se zvýšenou účinností.

 

REWOSKIN si dal za úkol vytvořit kolagen s velkým množstvím účinných látek, který se dá pít, tedy kolagenový nápoj, který můžete popíjet po mnoho měsíců.

PŘÍPRAVA KOLAGENOVÉHO NÁPOJE

Sáček vysypte do čisté a suché sklenice o objemu 3 dl a zalijte vodou.

 

Vzhledem k velmi vysokému množství kolagenu a obsahu účinných látek se kolagen ve vodě pomaleji rozpouští, počkejte několik minut, 3-10 min. (podle tvrdosti Vaší vody), kolagen rozmíchejte a v případě potřeby tento proces opakujte, není třeba spěchat, prášek se ve vodě postupně rozpustí.

V případě, že Vám nebude vyhovovat příchuť kolagenu, je možno dle chuti částečně přimíchat k vodě kvalitní multivitaminový džus, v poměru 2:1 - dva díly vody a jeden díl džusu (s dodržením celkového maximálního objemu 3 dl). 

 

Užíváme jej večer po jídle systémem popíjení (sipping), popíjíme minimálně 30 minut (déle znamená lépe). Popíjení (sipping) je velmi důležité pro maximální absorpci účinných látek a násobné vstřebávání kolagenu. Rewoskin má reálný účinek na Váš optimální spánek. 

bottom of page