top of page
Martina_Tereza_web.jpg

Martina Sládek Stiborková, CEO REWOSKIN, je úspěšná podnikatelka a velká fanynka zdravého životního stylu a výživy. Podnikání v oblasti potravinových doplňků se věnuje více než deset let a za tu dobu se dopracovala k přístupu založenému na známém rčení, že nic se nemá přehánět.

 

Několik let zastupovala na českém a slovenském trhu americkou společnost Synergy WorldWide, která je špičkou na trhu potravinových doplňků. Postupem času začala přemýšlet o vlastní značce a v roce 2019 spolu se svým týmem založila e-shop Imune.cz. 

 

Když člověk pravidelně cvičí, většinou k tomu začne řešit i výživu. „Pokud jde o cvičení, střídám různé  pohybové aktivity, posilování, turistika, běh a v oblasti jídla se snažím dodržovat poměr 80:20, tedy 80 % zdravého jídla a z 20 % si dovolím hřešit. Během všedních dnů dodržuji zdravé stravování, o víkendu si klidně zajdeme s rodinou na hambáč nebo na pizzu,“ prozradila nám Martina.

 

Její společnost Imune.cz nabízí produkty té nejvyšší kvality zaměřené na zdravý střevní mikrobiom, odkyselení, udržení optimální hmotnosti a posílení imunity, což je v dnešní době velmi aktuální. „Naše produkty mají více než dvacetiletou historii, jsou složené jen z ověřených surovin a během výroby podléhají velmi přísné kontrole,“ prohlašuje podnikatelka. 

 

Po celou dobu svého podnikání v oboru hledala  Martina vhodný produkt a po zkušenostech s jinými výrobky dala dohromady odborný tým složený z kapacit v daném oboru a iniciovala dlouholetý vývoj jedinečné receptury nočních kolagenů REWOSKIN. Řadu kolagenů tvoří kožní, kloubní a převratný plicní kolagen! Noční kolageny jsou určené pro aktivní sportovce a všechny, kteří se věnují péči o své srdce, plíce, oběhový systém, pohybový aparát, zpomalení stárnutí, imunitu a zdraví jako takové. 

Martina
Holibka.jpg

MUDr. Radomír Holibka je špičkový sportovní ortoped, patří ke světově uznávaným expertům. Provádí arthroskopické operace, hlavně v oblasti ramenního kloubu, které dnes ovládá jen několik jedinců na naší planetě. Na první pohled vás zaujmou jeho modré oči, smysl pro humor a výrazné charisma. 

O jeho péči mají zájem hráči ze zámoří a ze zahraničních klubů. Rádi si počkají na delší termíny, volného času má málo. Někdy operuje i sedm dní v týdnu. Ve své podstatě se oženil s ortopedií.

„Kdo mě zná, ví, jak je kolikrát náročné i přes objednávací systém čekat v mé ambulanci, než se ke mně dostanete. Lékař by měl dopředu vidět všechny ‚své‘ pacienty, které může později i objednat k operaci. Měl by s nimi ‚pracovat‘, protože mnohé potíže kloubů se dají odstranit i konzervativní (neoperační) cestou. Pooperační kontroly ‚svých‘ pacientů jsou nutné a spadají do povinností každého operatéra.

Dnes je v ortopedii a traumatologii trendem arthroskopická miniinvazivní operativa, na jejímž rozvoji v České republice se významně podílím i já. Jde o metodu, kdy si pomocí dvou malých arthroskopických „vstupů“ do kloubu operatér dokonale prohlédne všechny nitrokloubní struktury. I tato miniinvazivní operační technika může mít své komplikace a je určitou zátěží pro operovaný kloub, ale i pro pacienta. Proto se v mnoha případech u nejasných nálezů bolesti kloubů nabízí pokračovat v konzervativní léčbě nasazením kolagenních preparátů a vyčkat s indikací k operační revizi.

Úspěšně provedená operace je podle mě asi 50 % úspěchu „spokojenosti pacienta“, těch dalších 50 % spočívá v kvalitní rehabilitaci a doplňkové léčbě, např. kolagenními preparáty.

Spousta pacientů má v rámci degenerativního onemocnění kloubů i po úrazech a kloubních operacích přetrvávající bolesti v důsledku poškození chrupavky, kloubního pouzdra, vazu a kolem kloubních úponů šlach svalu. I na tyto bolesti je ideální podávat kolagenní preparáty.

I já jsem prodělal několik ortopedických operací (pětkrát pravé koleno, jednou levé koleno, čtyřikrát pravé rameno, jednou to levé, stabilizaci páteře) a další mě čekají. Mnohdy trpím silnými bolestmi kloubů. Snažím se provádět protahovací a posilovací cviky, ale volného času je málo, a proto své bolesti řeším hlavně protizánětlivými a chondroprotektivními léky, hlavně kolagenními přípravky.

Jakožto bývalý vrcholový sportovec (hrával jsem volejbal), mám opotřebené snad všechny klouby a svalové úpony v těle. Největší úlevu pociťuji po aplikaci kolagenních preparátů.

O tom, že kolagen je to pravé, mě přesvědčili ambulantní ortopedi, kteří se již operační léčbě nevěnují. Právě oni dělají maximum, aby pacienta vyléčili pokud možno bez potřeby operace. Jejich léčebné postupy jsou opravdu smysluplné, propracované a hlavně účelné. Součástí jejich léčby jsou velmi často kolagenní přípravky, a to jak ve formě injekční, tak ve formě tabletové.

Proto když mě oslovila firma REWOSKIN, abych jim jako ortoped doporučil vhodné složení doplňkového preparátu, vyslovil jsem bez váhání: kolagen.

Jako ortoped s bolestmi kloubů mám většinu preparátů, které podávám svým pacientům, vyzkoušených sám na sobě. Vyzkoušel jsem i REWOSKIN.

Za sebe musím říci, že mi REWOSKIN pomohl a pomáhá od bolesti. Po měsíční léčbě jsem pocítil úlevu ve všech svých kloubech. Musím říci, že vstávat a usínat s REWOSKINEM je to nejkrásnější, co mě mohlo v mém věku potkat. Už teď se stal součástí mého života. 

Je dobře, že je konečně na našem trhu tak silný kolagenní přípravek, který ovlivní všechny klouby v těle komplexně na úrovni chrupavek, vazů, kloubního pouzdra i kolemkloubních šlachových úponů svalů.“

Radomír
bottom of page