top of page
Martina_Tereza_web.jpg

JAK TO ZAČALO

Na počátku příběhu bylo setkání několika lidí: dlouholetého výrobce potravinových doplňků, úspěšného prodejce zavedené americké značky, vynikajících sportovců a úspěšných lékařů. 

 

Každý z nich věděl, jak je důležitý kolagen, znal jeho účinky i vlastnosti a všichni se orientovali v nabídce na našem trhu.

 

Z následujících setkání vzešla myšlenka vývoje vlastního kolagenu z prvotřídních zdrojů a s poctivým obsahem účinných látek, aby výsledkem nebyl prázdný marketingový produkt, ale potravinový doplněk s prokazatelnými účinky.

 

Začal se odvíjet příběh zrodu inovativního kolagenu REWOSKIN a následovalo několik let vývoje. V jeho průběhu jsme zjistili základní podmínku: aby byl produkt maximálně účinný, je potřeba vyvinout více variant.

 

Vyladili jsme jedinečné receptury pro ženskou krásu, sportovce a v neposlední řadě i pro všechny, kteří se věnují péči o své plíce, srdce, imunitu a zdraví jako takové.

 

Vznik ucelené řady kolagenu umožnil dokonalou synergii, která se při pravidelném užívání všech produktů promítá do efektivního výsledku.

PROČ NOČNÍ KOLAGEN?

Pouze při kvalitním spánku a v tzv. „hladině alfa“ může organismus vstřebávat tolik potřebné látky. Přes den je to v podstatě nemožné kvůli nadměrnému množství stresu. Metabolismus potřebuje čas a prostor, aby mohl dát ve vašem těle vše do pořádku, regenerační schopnost je spojena s hlubokým klidem.

 

V neposlední řadě je nutné správně volit délku užívání a dávkování a tím docílit dokonalou harmonii v organismu. Rewoskin může podporovat dlouhý a vyrovnaný spánek.

 

Používáme lyofilizované, hydrolyzované a nativní kolageny, aminokyseliny a účinné látky, bez kterých by tělo kolagen důkladně nevstřebalo a nepřijalo. 

Noční kolagen

NAPSALI O NÁS

Markéta

uživatel kloubního kolagenu

“Byla jsem velice překvapena chutí kožního kolagenu, v minulosti jsem užívala přípravky, které mívaly nepříjemnou pachuť.”

VÍTE JAKÝ KOLAGEN UŽÍVÁTE?

Na našem trhu je nepřeberné množství druhů kolagenových přípravků s kolísající kvalitou vstupních surovin a také s různě vysokým obsahem účinných látek. U velké části velkolepě propagovaných produktů je těžké vůbec zjistit zdroj kolagenu a podpůrných látek i jejich množství.

 

Je velmi důležité položit si otázku, jaký kolagen vlastně užíváte?

 

 

Podobný problém řešíme už od počátku vývoje, takže vám můžeme rovnou odpovědět:

 

Používáme pouze certifikované suroviny předních světových farmaceutických výrobců, na přebalu každého výrobku uvádíme přesné složení včetně původu jednotlivých složek.

 

Přinášíme vám špičkovou kvalitu, za níž si ve všech směrech stoprocentně stojíme.

bottom of page